Jdi na obsah Jdi na menu
 


EVANOVA FILMOGRAFIE

23. 6. 2014

Seznam v kině viděných filmů (2000-2014):

 

2000

Johanka z Arku

 

2001

Gladiátor

Mumie se vrací

 

2002

LOTR - Společenstvo prstenu (2x)

Star Wars II – Klany útočí

 

2003

LOTR - Dvě věže (3x)

Děvčátko

Brazil (FK)

Amadeus (FK)

Johny English

8 mile

Ice Age (2x)

Amarcord (FK)

Naqoiqatsi (FK)

Milujte svého zabijáka

Pupendo

Matrix Reloded

Výlet

Jedna ruka netleská

Mexická jízda (FK)

Hrdina

Kill Bill

Adaptace

Diktátor (FK)

Želary

Dalších 10 minut (FK)

Hledá se Nemo

Okno naproti (FK)

Shindlerův seznam (FK)

Spalovač mrtvol (FK)

 

 

2004

LOTR - Návrat krále (4x)

Můj bratr Tom (FK)

Master & Commandr

Pana zázračnica (FK)

Good bye, Lenin!

Zuřící býk (FK)

Kdysi dávno v Mexiku

Anie Hall (FK)

Invaze barbarů (FK)

Fanny a Alexandr (FK)

Pán velryb

Kill Bill 2

Město bohů (FK)

Návrat do Cold Mountain

Trio z Beleville (FK)

Troja

Vše co jste chtěli vědět o sexu a báli jste se zeptat (FK)

Space Station (3D)

Amores Perros

Arizona Dream (FK)

21 gramů

Umučení Krista

Král Artuš

Věčný svit neposkvrněné mysli

Život Briana (FK)

 

2005

Plechový bubínek (FK)

Na dotek

Metropolis (FK)

Revizoři (FK)

Taking Off (FK)

Klan létajících dýk

Království nebeské

Star Wars III – Pomsta Sithů (2x)

Stopařův průvodce po Galaxii

Válka světů

Batman Begins

Sin City

Svěrací kazajka

Vodka lemon (FK)

Karlík a továrna na čokoládu

Solaris (FK)

Wallace & Grommit

Zlomené květiny

 

2006

Mrtvá nevěsta Tima Burtona

Mnichov

Commitments (FK)

Šifra mistra Leonarda

Tristan a Isolda

Piráti z Karibiku 2

Casino Royal

Večer s Michelem Gondrim - Block Party, Věčný svit neposkvrněné mysli, Slez ze stromu...

Shortbus

Potomci lidí

Kupec benátský

 

2007

Apocalypto (FF UK)

Poslední skotský král (FF UK)

Babel (FF UK)

Goyovi přízraky

Obsluhoval jsem anglického krále

Fontána

300 – Bitva u Thermopyl (2x)

Odstřelovač

Kdo je tady ředitel?

…a bude hůř

Piráti z Karibiku 3

Cesta bojovníka

Roming

Faunův labyrint

Denní  hlídka

Hvězdný prach

Grindhouse – Auto zabiják, Planeta teror

Once

Královna Alžběta – Zlatý věk

Beowulf

 

2008

10 000 B.C. (předpremiéra v Palace Cinema)

Václav (jenom první půlka) – s koncertem Vypsané fixy

Tobruk

Zakázané království

Sestra

 

2009

Home (cca druhá půlka) – akce Hnutí Duha a Greenpeace; ekofilm…

Andělé & Démoni

Star Trek

Veřejní nepřátelé

Hanební pancharti

Hranice ovládání – FK Městské knihovny v Praze

Antikrist – promítání na VŠUP (ateliér)

Celý jeden život – promítání na VŠUP (ateliér)

 

2010

Serge Gainsbourg (FF UK)

Skauťáci

Hadewijch - mezi Kristem a Alláhem (Francouzský institut)

A-Team (FF UK)

The Ghost Writer, Robin Hood, Prince of Persia, Toy Story 3, A-Team (Filmová noc)

The Runaways

Red

 

2011

Game of Thrones I – Winter Is Coming, The Kingsroad (projekce HBO v Atlasu +afterparty)

Melancholia

Conan the Barbarian 3D (viděno ve 2D)

Johny English Reborn

Twilight – Rozbřesk 1

 

2012

Sherlock Holmes – Hra stínů

Nebezpečná metoda

Lovci hlav

Čtyři slunce

Dark Shadows

Avengers

Prometheus

Filmová noc ČSFD v turnovském letním kině (Hanební Pancharti)

LOTR – Společenstvo prstenu (Extended)

LOTR – Návrat krále (Extended)

Hobit – Neočekávaná cesta

 

2013

2. Filmová noc ČSFD v turnovském letním kině (Star Trek 2, Pain and Gain, World War Z)

Hobit – Šmakova dračí poušť

 

2014

Europa Report

Only Lovers Left Alive (promítání ČSFD v Lucerně)

300: Vzestup říše

Game of Thrones III +IV – Two Swords (Kinomaratón v Bio Oko)

Divergence (promítání ČSFD v Lucerně)

Nebraska (Bio Oko naslepo)

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA