Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje CP

5. 1. 2012

Seznam mých (nejen) slavných a oblíbených CP:

- pozn.: nejsou zde členové Srdcové osmy (tj. Proutníci, Wanawi a Lapis) a většina posádky Buku + Seveřani a Kejklíři (a další HP)

 

1.     Tajral „Archeolog“ – člověk, čaroděj/theurg (16.); Kharův agent, hledá Slepého lovce

2.     Ostříž – horský elf, theurg (10.); bývalý Proutník, potom strážce Citadely; prý zahynul v seliackých dolech (21.VI.851); jeden ze čtyř horských elfů pomáhajících Subotamům dobýt zpět Ibanu

3.     „Správce“ – upír (člověk), theurg (28.), čaroděj (16.); velitel obrany východních hranic Umrlčího království

4.     Adslav – člověk, Lamiusův kněz (12.), válečník (5.); Rytíř devíti hvězd; starší rytíř designovaného konventu v Tarosu

5.     Alfonso – člověk, šermíř (14.); psanec (býval velitelem desperátů z Údolí drahokamů)

6.     Alymar – žena, chodkyně (9.); stopařka z Jižní dálavy; pracovala pro archeology v Derteonu atd. (bývalá Kejklířka; nyní s Proutníky)

7.     Ambella – žena, nekromantka (7.); spiritistka; zoufalé stvoření… (se Seveřany; v komatu)

8.     Ar Zen – horský skřítek, lupič (7.); zástupce velitele komanda Holubí křídla

9.     Arrúg – skřet (elf), assassin (14.); současný velitel komanda Mrtvolně bledí

10.           Berbex – člověk, mág (12.); iluzionista; „počasnický“ mág na lodi „Krutoočko“

11.           Bob a Střihmír – lidi, válečníci (2.); kamarádi; žoldáci pracující pro Rilondskou univerzitu (nyní v Derteonu)

12.           Bořek – barbar, bojovník (10.); žoldák v Zylově armádě; (dříve ve službách  Orlích poutníků a Tala Čereva)

13.           Budivoj a Eris Moradúrovi – lidi, chodec (14.) a šermíř (15.); bratři; nájemní zabijáci pracující (hlavně) pro Tetragon

14.           Čing Chan – horský skřítek, pyrofor (12.); astrolog; bývalý člen (a dočasně současný) Proutníků; bratranec Čiu Chana (reinkarnovaný císař Ijan Pojče?!)

15.           Duri-haro – ork, pyrofor (9.); člen družiny Katangy

16.           Endelika – žena, lesní druidka (6.); opečovává lesy severně od Pětivěží

17.           Fughúm – skřet, čaroděj (16.); generál a šaman z Labyrintu

18.           Gastor Hambakr – seveřan, bojovník (12.); kapitán svobodné zmoglavy „Vonný Ibišek“

19.           Gharr – skřet, chodec (15.); stopař hlídky z Labyrintu

20.           Glung – skřet, šermíř (17.); zástupce velitele hlídky z Labyrintu

21.           Grrhúk – skřet, lupič (15.); assassin hlídky z Labyrintu

22.           Gusta Winiczny a Lemur – lidi, bojovník (7.) a pralesní druid (6.); bývalý lovec skalpů a ochránce džungle; nyní se spolu potulují po Lese padajících stínů (možná budoucí posila Buku? – snad koncem roku 853)

23.           Hači a Iqumí – horští skřítci, bojovník (11.) a válečnice (5.); velvyslanec v Albireu a jeho pobočnice (mimochodem Hači je jedním z výrobců ovocných likérů…)

24.           Harald „Kruté Oko“ – seveřan, bojovník (14.); obávaný korzár z Djergawy; plaví se na lodi „Krutoočko“

25.           Hixtra – člověk, nekromant (19.); obchodník Nekromantické hanzy a de facto její šéf (nyní šéfuje konspirace v Umrlčím království – probuzení draka apod.)

26.           Hralvoj a Grozog – kroll, válečník (5.) a ork, zloděj (5.); erinští pohůnci a zevláci (se Seveřany; bodygárdi Kory)

27.           Charraz Aššur – skřet (hevren), lupič (12.); šéf komanda Mandragora ze Světlokazu

28.           Xi Xin – horský skřítek, šermíř (10.); velitel skřítčích vojáků v Buku a zástupce Proutníků

29.           Ichmajla, Kipo a Zubur – seveřanka, čarodějka (7.), horský elf, lupič (7.) a trpaslík, bojovník (8.); aurelové z Kamenické věže

30.           Irvin „Káně“ – člověk, Siaronův kněz (15.); albirejský inspektor a inkvizitor

31.           Irvin Makan – člověk, válečník (5.); šlechtic (zeman) se sídlem severně od Pětivěží

32.           Isabela – verithianka, mága (8.); studentka rituální magie v Minkoru (na stipendiu v Albireu)

33.           Isolda – verithianka, čarodějka (10.); studentka ohnivé magie v Minkoru (pracuje jako asistentka v minkorské radě – zahraniční záležitosti)

34.           Johen – trpaslík, bojovník (10.); důstojník ze Seliaku působící v Zurku

35.           Juanita, N'am'taka, Quacetl – hevrenka, bojovnice (10.), pouštní elfka, lupička (12.), asarijec, čaroděj (9.); aurelové z Posvěceného háje  

36.           Kajita – hevrenka, kněžka Rianny (7.); v Albireu (nebo Sintaru ?) obviněna z kacířství a čarodějnictví (upálena 3.VI.853)

37.           Karra – hevrenka, chodkyně (6.); bývalá pouštní běžkyně – začátečnice (se Seveřany)

38.           Kasimix – člověk, čaroděj (10.); dusnari; správce Kamenické věže

39.           Kawarasi, Harrzig a Samo – lesní elfka, chodec/šermíř (9.), lesar, temný druid (11.) a horský skřítek, bojovník (8.); agenti Mlhy (sledovali Proutníky) -> Kawarasi zabita agentem KNS a Seregem, oživena Kibem (nyní léčena v rilondské Diaspoře), Harrzig zabit a Samo utekl s Vnuky jezevců (teď pracuje pro Důlmistra…)

40.           Kerin – lesní elf, lučištník (14.); bývalý velitel Rungiliny osobní gardy; strážce Údolí snů

41.           Kevin Hlásek – člověk, bard (10.); šéf Padlých bardů pendlujících mezi Albireem a Tarosem (nyní kolaboruje s Mlhou!!!)

42.           Konrád Trn – člověk, čaroděj (14.); lovec odměn, specialista na zlé mágy (potenciál do Osmnáctky)

43.           Koroner – seveřan, lovec přízraků (12.); specialista na nemrtvé (Západní dálava)

44.           Laděna – žena, mága (13.); studentka praktické magie z Rilondu; pracovala např. pro Radomira; teď je s Proutníky (nechává si říkat Adelan)

45.           Lenika – žena, sicca (11.); bývalá žoldačka ve službách Tala Čereva (žena almendorského kapitána)

46.           Lim Če – lesní skřítek, kněz Alcaril (16.); Minkorský kněz v důchodu (+853)

47.           Malena – žena, čarodějka (11.); šéfka komanda „Pravá smrt“; hranice Lesa dávno mrtvých a Jižního hvozdu

48.           Maranga – lesní elf, chodec (6.); dobrodruh potulující se v okolí Albirea a Elfích kopců

49.           Marlen – žena, magika (16.); sarindarská obchodnice (na (nejen) obchodní cestě v Minkoru) -> teď je ale v Albireu… (sleduje totiž Lapise!!!)

50.           Měšek Zastran – člověk, bojovník (15.); žoldák v plavenských službách (sleduje Proutníky) -> po turnaji na Štítově ztratil stopy a odjel pátrat do Albirea

51.           Mošta – trpaslice, lupička (6.); sběratelka relikvií (jediná přeživší z masakru Hwarištovy bandy) -> zdržuje se teď v Albireu

52.           N’Bwa Tanak a N’Bwa Win’gu – pouštní elfové, assassin (11.) a šermíř (10.); bratři; jeden nájemný zabiják (první Slamírem † r. 851, druhý pátrá po Proroctví)

53.           Náriel – vodní elfka, mořská druidka (12.); podmořská poutnice (známá sfingy Eliasy)

54.           Narkus – člověk, nekromant (18.); bývalý mistr frakce Zlodějů emocí; anti-konspirátor

-> zemřel zrovna při probuzení přízračného draka (ale neví se přesně, jak J)

55.           Narsela – lesní elfka, alchymistka (5.); majitelka apatéky v Minkoru, poblíž Bílé pagody

-> umučena Ašrakem Tanazi při vyslýchání (páč měla styky s Proutníky…)

56.           Ndogoro – lesní elf, bojovník (8.); člen družiny Katangy

57.           Oukvačen – lesní skřítek, bojovník (12.); šedý mnich ze Zlatého lesa; hledá Vyvoleného (na hlídání)

58.           Paj Mejí – horská skřítka, magika (14.); agentka Horského císařství v Zurku

59.           Partas – trpaslík, čaroděj (17.); specialista na bojovou magii; Zantrubinův agent (sleduje Proutníky) -> poražen ve Velkém trhu… (přišel o 1 ze 3 žoldáků); teď jeho lidé pracují pro Důlmistra, on sám ale pokračuje ve sledování!!!

60.           Plavlel – člověk, psionik (11.); plavenský agent (nyní cestuje s družinou Seveřanů)

61.           Pokajmú – asarijec, lupič (11.); minkorský ilegální zápasník (šampión let 849, 851 a 852) -> předpokládaný vítěz šampionátu na konci roku 853         

62.           Probošt – trpaslík, lupič (6.); pečovatel pana Lim-Čeho (s Proutníky hledal jeho dědictví) -> nyní spravuje jeho dům (který letos zdědili Proutníci)

63.           Prrgch – kroll, lesní a pralesní druid (7.); od výpravy do Jižního hvozdu je nezvěstný… (mohl by být u radikálů v Khelegových horách jako Oggi?!)

64.           Přibyslav z Choroše – člověk, rytíř (16.); Rytíř devíti hvězd; toulá se po Dálavách

65.           Ranař z Píky – člověk, bojovník (6.); šlechtic (rytíř); velitel jedné pevnůstky v Taroských lesích

66.           Ri Zo To – lesní skřítek, alchymista (3.); potulný bylinkář z provincie Su (otevřel si stánek v Minkoru)

67.           Rilian er Sinwar – žena, šermířka (13.), laik Auriona (2.); Eldebranská valkýra (archeologický výzkum v Derteonu) -> těhotná se Slamírem; odmítla ale zásnuby

68.           Rita – hevrenka, bojovnice (10.); podšéfka v komandu Mandragora

69.           Rragnag – skřet (člověk), stopař (14.); zástupce velitele komanda Mrtvolně bledých

70.           Rudomej Solovjev – člověk, psionik (8.), válečník (1.); plavenský vyslanec v Minkoru (předchůdce Iglajany)

71.           San Mi – lesní skřítek, zloděj (5.), kouzelník (3.); agent Vnuků jezevců (sleduje Proutníky) -> ještě s jedním agentem a Samoem z Mlhy odraženi ve Velkém trhu; jsou nyní ve službách Důlmistra ve Třech zubech (jen sbírají síly na Proutníky…)

72.           Sji Sjien – lesní skřítka, kněžka Sirril (13.); pobočnice velekněžky minkorského chrámu Sirril

73.           Ššiušch „Zmrdúr“ I. – kobold, válečník (4.); král koboldů („zmrdúrů“) z dolu č. 17 v Khelegových horách

74.           Tambaka – jižan, kněz Ndangawy (20.); velekněz Ndangawy; pobočník Šuuy Kuštury

75.           Tami – asarijka, nekromantka (10.); "renegátka"; agentka frakce upírů v Kamenické věži

76.           Tanaka – orka, šaman (11.); usazena v Minkoru se svojí „ochrankou“ (4 orčí válečníci a 1 kadar)

77.           Tarlen – půlelf, lovec přízraků (15.); ve službách Horského císařství (okolí Valína nebo Feng-Šui)

78.           Tasil – světlý elf, chodec (15.); bratr čarodějky Kory (od Seveřanů); dělá v Axaře a Stínovém světě

79.           Thorag – skřet, bojovník (17.); velitel hlídky z Labyrintu

80.           Tisomil – člověk, lesní druid (10.); zarputilý bojovník proti Smrtící orchideji v Taroských lesích

81.           Tu Fu – lesní skřítek, pyrofor (9.); minkorský specialista na lektvary (působí v Kamenické věži)

82.           Varamir – upír (člověk), mág a čaroděj (25.); "kurýr" upírské frakce a Corivenin "podšéfik" (po Jaghardě...)

83.           Xaidra – verithianka, kouzelnice (5.); minkorská studentka "tvůrčí magie" (na praxi v Kamenické věži)

84.           Zachariáš Zachar – člověk, šermíř (12.); admirál flotily v Novém Solnohradu

85.           Zelana – lesní elfka, lesní druidka (8.); agentka Bratrstva dlouhých kápí v SV. Khelegových horách

86.           Aralen – člověk, kněz Auriona (9.); potulný mnich od Kněží slunce (doprovázel Rilian) -> pátrá po Árium Tumap; s Měškem Zastranem v Albireu

87.           „Temný paladin“ – skřet (barbar), bojovník (15.); temný paladin (Labyrint – Oyarzin)

88.           „Velký trestač“ – člověk, kněz Dreskana (26.) a šermíř (13.); elitní Kharův zabiják

89.           Suchoj – barbar, bojovník (9.); člen Ilvethovy jednotky; obouručák, šupinka ze siwrise

90.           Marvin – trpaslík, čaroděj (10.); člen Ilevthovy jednotky; palcát, vyspávka

91.           Araz – člověk, šermíř (8.); člen Ilvethovy jednotky; dva meče, šupinka -> mrtev…

92.           Evelín – člověk, lupič (11.); člen Ilvethovy jednotky; kuše, vrhací dýky, koženka

93.           Rico – hevren, chodec (9.); člen Ilvethovy jednotky; šavle, luk, koženka

94.           Wanabe a Kwanga – elf a elfka, lučištníci (7. a 9.); dvojčata; členové Ilvethovy jednotky; dlouhé luky, šavle a dvě dýky, koženka a vycpávka

95.           Pax – člověk, theurg (14.); člen Ilvethovy jednotky; mečík, kuše, šupinka

96.           Nagi – člověk, Faeronův kněz (12.); člen Ilvethovy jednotky; palcát, koženka

97.           Ervíno – hevren, šaman (18.); kumpán Joskiary Nandaly

98.           Karpíšek z Dubé – člověk, rytíř (9.); maršál z Mučan

99.           Fojk Vařeka – člověk, bojovník (10.); rilondský kapitán stráže

100.      Naďa Posilena – barbarka, šermířka (12.); profesionální turnajová duelistka ze Storabska

101.      Zednář Zdík ze Zdic – člověk, šermíř (17.); lendorský šampión turnajů

102.      Heřman Szczucky – člověk, bojovník (20.); generál Horního knížectví

103.      Václav z Malevsic – člověk, bojovník (6.); bývalý žoldák Hynka z Vočan

104.      Demetrij Borščgelc – barbar, bojovník (9.); seveřanský šlechtic; aspirant na Eldebranského rytíře

105.      Boris Gaduněv – barbar, válečník (5.); panoš Borščgelce

106.      Rys Lukjanovec „Korba“ – člověk, válečník (4.); bratranec Lva Lukjanovce ze Tří zubů

107.      Járosz z Podiehusz – člověk, šermíř (12.); svobodný šermíř

108.      Wiggo Mordenson – trpaslík, bojovník (8.); Seregův bratranec; velitel jednotky bojující u Canthie (2. pol. roku 853); později bude v bitvě u Stinné

109.      „Důlmistr“ – skřítek, pyrofor (12.); hornická služba ve Třech zubech; agent ZNS

110.      Waka Waka alias „Bubla“ – lesní elf, druid (12.); ze Zelených bažin; člen BDK

 

Evan Stomat ® 2011

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA